Yhteystiedot

KIMARIA

Kirsi Salminen
Yhteyshenkilö, Kontaktperson
Viittomakielen tulkki, Teckenspråkstolk
Tukiviittomaopettaja, Undervisning av stödtecken
Keskusteluterapeutti, Samtalsterapeut
+358 40 5267 003
kirsi.salminen@kimaria.fi


Jenni Kuru ( Vanhempainvapaalla )
Viittomakielen tulkki
Kirjoitustulkki
+358 50 3564 847
jenni.kuru@kimaria.fi


Heli Kaisla
Viittomakielen tulkki
Kirjoitustulkki
+358 50 3149 963
heli.kaisla@kimaria.fi


Matleena Virta
Viittomakielen tulkki
+358 50 5122 018
matleena.virta@kimaria.fi

Merja Tuuloskorpi
Kirjoitustulkki
+358 44 0212 929
merja.tuuloskorpi@kimaria.fi

Esmeray Kontu
Viittomakielen tulkki
+358 50 356 4847
esmeray.kontu@kimaria.fi

 

(c) copyright Kimaria 2019